Hizmetlerimiz

Tüm marka model  araçlarının özel servisliğini ve yedek parça tedariğini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Artık Tomurcuk Otomotiv Size bir saat sürebilir işler amaçlayan Ekspres Servisiliğinide sunmaktadır.

Hizmetler

null

Expess Service

A’dan Z’ye tüm marka araçların özel servis hizmetini , yedek parça tedariğini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.Artık Tomurcuk Otomotiv Size bir saat sürebilir işler amaçlayan Ekspres Servisiliğinide sunmaktadır.Bilgi Al »
null

Limuzin Üretimi

Tomurcuk grup olarak,faaliyet alanlarımızda herzaman öncü olup,branşlarımızın tamamında ciddi AR-GE çalışmaları yapmış bulunmaktayız. Bunların sadece bir tanesi ‘LİMUZİN ÜRETİM’ projesidir.Bilgi Al »
null

Servis

Servisimiz günlük 20 araç kapasiteli olup, hertürlü markaya hizmet vermektedir.Bilgi Al »
null

Chip Tuning

Otomobil üreticileri bir motoru dizayn ederken sadece performans üzerine düşünmezler. Onlar, otomobillerde yakıt ekonomisini, uygun olmayan kullanım koşullarını, kalitesiz yakıt kullanılabileceğini,Bilgi Al »
null

Yedek Parça

Servisimiz orjinal yedek parçalar ile hizmet vermektedir.
Tüm marka araçların orjinal parçaları tedarik edilmektedir.Bilgi Al »
null

Motor Mekanik

Servisimize gelen tüm araçların bakım ve onarımı orjinal ekipmanlar ve bilgisayar destekli cihazlar kullanılarak yapılmaktadır.Bilgi Al »
null

Diagnostic Test

Bünyemizde bulunan geniş Diagnostic Test gurubu ile”Dünya Üzerindeki Tüm Markaların.” arıza tespiti, beyin adaptasyonları,teşhis ve onarımları garantili olarak yapılmaktadır.Bilgi Al »
null

Racing Service

Servisimiz “TOMURCUK RACING TEAM” adı altında Yasin TOMURCUK pilotluğunda hertürlü motor sporları etkinliklerine katılarak adından sıkça sözettirmektedir  Servisimiz aynı zamanda FIA standartlarında yarış aracı hazırlamaktaBilgi Al »
null

Ekspertiz Hizmeti

Sahibinden ya da bir galeriden satın almayı düşündüğünüz ikinci el araç için de Tomurcuk Oto’ya başvurabilirsiniz. Her türlü teknik ekipmana sahip uzman personelimiz, ekspertizini istediğiniz aracın kaporta boya kondisyonunu, teknik ve mekanik yeterliliğinBilgi Al »
null

Kaporta

Kaporta bölümümüzde Şasi Doğrultma tezgahı ile 0 hassasiyette hasar onarımı gerçekleştirilmektedir.Bilgi Al »
null

Fırın Boya

Servisimiz bünyesinde, fırınlı boya sistemi kullanılmaktadır. Renk uyumu bilgisayar destekli cihazlarla yapılmaktadır.Bilgi Al »
null

Klima

Bünyemizde bulunan bilgisayarlı ve yıkama üniteli klima cihazı ile yeni nesil tüm marka araçların klima sistem bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Yeni sistem  klima gazı , servis stoklarımızda bulunmaktadır ve yeni model araçlara uygulanmaktadır.Bilgi Al »
null

Carbon Clean

Karbon birikimi sonucunda ortaya çıkan ilk çalıştırma zorluğu ve düşük devirlerde güç kayıpları gibi sorunlar Carbon Clean sayesinde ortadan kalkar. Motor ilk günkü performansına kavuşur.Bilgi Al »
null

Far Ayarları

Aracınızın far ayarı, elektronik bigisayar kamera destekli cihazlarla TÜV standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.Bilgi Al »
null

Kasko ve Trafik Hasarları

Servisimiz AK, ALLIANZ, ANADOLU, AXA, GÜNEŞ, GROUPAMA, HDİ, LİBERTİ, DUBAİ, RAY, TÜRKNİPPON ve YAPI KREDİ Sigorta şirketlerinin anlaşmalı onarım istasyonudur.Bilgi Al »
null

Kurtarıcı ve Yol Servisi

İsteyenmeyen durumlarda araç kabul departmanı 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.Bilgi Al »
null

Detaylı Temizlik

Araç iç kısımları; Kullanıcının gündelik yaşantısının büyük bölümünü geçirdiği kapalı mekanlardır. Yoğun kullanımdan dolayı ve dış etkenlerden dolayı zamanla aşırı kirliliğe maruz kalır.Bilgi Al »
null

Modifikasyon

Aracınızın istediğiniz özelliklerde modifikasyon işlemleri yapılır. Bünyemizde Sparco, Yed, Kingdragon ve diğer tüm markaların aksesuar ürünleri bulunmaktadırBilgi Al »
null

Hasar Onarım

Trafikte oluşabilecek herhangi bir istenmeyen durumda korkmanıza hiç gerek yok! Tomurcukoto , aracınızı ilk günkü durumuna geri kavuşturmak için gerekli tüm teknolojik ekipmana sahiptir.Bilgi Al »
null

Yakıt Testi

Belirli aralıklarla normal bakım ve kontrollerin yapılmasını önermektedir. Iyi ve zamanında yapılan bakım size hayat güvencesi, para ve zaman kazandıracağı gibi, aracınızın ömrünü de uzatacaktır.Bilgi Al »
null

Egzoz Gaz Testi

Servisimiz çevre bakanlığından onaylı, yetkili egsoz emisyon ölçüm istasyonudur.Her türlü aracın yakıt sistem testi yapılmakta ve yakıt sistemi arızaları giderilmektedir.Bilgi Al »
null

Jant Lastik Akü

Servisimiz Continental , Hankoog, Pirelli, Goodyear, Lassa, Michelin bayiliğini yapmaktadır. Bünyemizde her marka araca ait ebat lastik bulunmaktadır.
Bununla birlikte Kormetal ve Cms jant ürünleri stoklarımızda bulunmaktadır.Bilgi Al »
null

Fren - Amortisör - Yanal Kayma Testi

Servisimiz bünyesindeki fren sistemi, rot ayar sistemi ve amortisör süspansiyon sistemi test edilmekte olup test sonrasında gerekli onarımlar tarafımızdan yapılmaktadır.Bilgi Al »
null

Rot Balans

Servisimiz bünyesindeki Amerikan Sistem Jhon Bean marka rot ayar cihazı ile sıfır hassasiyetli orjinal ayar yapılır . Ayar öncesi ve sonrası raporları müşterilerimize verilmektedir.Bilgi Al »
Open chat